Hollywoodske hviezdy miluje mnoho ľudí po celom svete pre ich neuveriteľný talent. Je však známe, že niektoré z týchto hviezd sa s prichádzajúcou slávou stali arogantnými a hrdými. Zarábajú milióny a mnohí míňajú svoje peniaze na jachty, domy a dokonca aj na kúpu celých ostrovov. Existujú však aj také celebrity, ktoré sa luxusu radšej vyhýbajú a práve o nich je tento článok.

Mick Jagger

„Tí z nás, ktorí boli vychovávaní v 50. rokoch, boli učení byť skromnými. Nevyhadzujeme počítač hneď, keď sa pokazí. Páčia sa nám autá, ktoré si vieme opraviť namiesto toho, aby boli vymenené. Nie sme vychovaní tak, že vezmeme 30 kamarátov na juh Francúzska a utratíme tam stovky tisíc za krištáľ. Pravda je, že väčšina ľudí v Anglicku, nech už sú bohatí alebo nie, sa tak jednoducho nechová,“ vyjadril sa raz Mick, čo hovorí o všetkom.

Mark Ruffalo

Mark Ruffalo a jeho rodina žijú v severnej časti štátu New York, v malom meste zvanom Callicoon. Herec sa rozhodol vychovávať svoje deti na tichom a pokojnom mieste a sám o ňom takto hovorí: „Žije tu najmä komunita poľnohospodárov. Chcel som, aby moje deti vyrastali v tomto prostredí a mali takúto skúsenosť.“ Tiež sa mu páči skutočnosť, že s ním v Callicoone zaobchádzajú ako s každým iným človekom.

Shailene Woodley

Táto očarujúca dievčina je praktická žena. Vo veku 10 rokov pracovala ako opatrovateľka a snažila sa zarobiť si vlastné peniaze na cestovanie s priateľmi a tiež na to, aby mohla chodiť do kina na filmy. Shailene považuje túto skúsenosť za dôležitý krok počas dospievania.Pomohlo mi to ako mladému človeku so zmyslom pre slobodu. Nebolo to tak, že by som sa cítila, že potrebujem príliš veľa peňazí,“ uviedla herečka. Šikovná herečka uprednostňuje cestovanie a získavanie nových skúseností pred nákupom značkového oblečenia či návštevou drahých reštaurácií.

Ed Sheeran

Je o ňom známe, že je to veľmi skromný muž. Spevák rád nosí pohodlné a jednoduché oblečenie v súkromí aj na pódiu. Na obrovských javiskách sa objavuje v džínsoch, tričkách a teniskách. Ed si raz kúpil 200 kusov DVD na Amazone, bežne jazdí taxíkmi aj metrom v Los Angeles či Londýne. Na žiadnom luxuse si vôbec nepotrpí.

Eva Mendes and Ryan Gosling

Tento slávny pár nerád hovorí o svojom osobnom živote a neodkrýva svoje súkromie verejnosti. Radšej by zostali doma, akoby sa mali ukazovať na červenom koberci. Mendez aj Gosling sa snažia chrániť svoje deti pred častokrát otravnými novinármi a neorganizujú im ani veľké oslavy, tie sa konajú v pohodlí domova a ukryté pred verejnosťou. Navyše, sú to ich rodičia, ktorí im pomáhajú pri výchove detí, nie platené pestúnky.

Ashley Greene

„Mám šťastie, pretože môj otec ma naučil, aby som bola skromná a zároveň zabezpečená. A to je dôležité, pretože chcem vedieť, že ak aj nebudem robiť 2 alebo 3 roky, tak stále dokážem platiť za svoj dom a auto či kupovať jedlo pre moje psi,“ povedala slávna herečka o svojom živote.

Warren Buffett

Jeden z najbohatších ľudí na svete, miliardár Warren Buffett, žije v dome, ktorý kúpil v roku 1957 a ten sa nachádz v Omahe v Nebraske. Warren často navštevuje reštaurácie s rýchlym občerstvením, vypije každý deň 5 plechoviek Coca-Coly a je o ňom známe, že rád hrá na ukulele. Ide tiež o veľmi veľkorysého človeka, ktorý neváha darovať obrovské sumy peňazí charitatívnym organizáciám.

Dave Grohl

Rockový hudobník, skladateľ a bývalý bubeník Nirvany, Dave Grohl, robí to, čo sa mu páči a pracuje najmä pre potešenie. Príliš si neláme hlavu tým, ako zarobiť veľké milióny. Aj keď si môže dovoliť akékoľvek vozidlo, tak sa rozhodol pre jednoduché rodinné auto.

Eva Longoria

Eva Longoria nemá nič spoločné s jej postavou v Desperate Housewives – Gabrielle. Toto dievča z Texasu vyrástlo spolu so svojimi 3 sestrami na ranči. A život na ranči nie je nič jednoduché. Eva rada trávi čas s ľuďmi, ktorí sa zaujímajú o iné vecí ako len o filmy a televíziu. Hollywood považuje za izolovaný svet, vďaka ktorému ľudia strácajú kontakt s realitou. Berie ho teda iba ako svoju prácu a aj s ním je stále to isté dievča, čo kedysi.

Isabel Lucas

Táto mladá žena sa vyjadrila, že sa snaží zostať „pri zemi“ a chrániť si súkromie, čo sa jej darí veľmi dobre. Na Isabel je sympatické, že žije bežným životom a často ju možno vidieť bez make-upu, teda celkom prirodzenú. Rada cestuje po celom svete, pričom to nerobí len pre zábavu, ale aj preto, aby upozornila na problémy životného prostredia.

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.