Stať sa svetoznámou hviezdou nie je vždy jednoduché. V skutočnosti je to tak, že mnohí herci svoju kariéru začali pri bežnom povolaní. Superhviezdy často mali len šťastie v živote a osud im hral v ich prospech. Doslova sa ocitli na správnom mieste v pravý čas. 

Prinášame ti 10 ľudí, ktorí bol objavení náhodou a z obyčajných ľudí sa stali cez noc hviezdami.

1. Natalie Portman

Zdroj: Brightside

Vo veku 10 rokov Natalie Portman objavil modelingový agent z Revlonu v pizzerii. Bola odhodlaným dieťaťom, ktoré neznášalo modeling a namiesto toho sa rozhodlo venovať herectvu. Asi o rok neskôr bola obsadená ako Mathilda vo filme Luca Bessona.

2. Angus Cloud

Zdroj: Brightside

Angus Cloud sa preslávil najmä ako  Fezco v  Eufórii. Kastingový agent z HBO si ho všimol na chodníku v New Yorku na Manhattane a ponúkol mu rolu. Angus povedal, že mu nechcel dať svoje číslo, pretože si myslel, že ide o podvod.

3. Harrison Ford

Zdroj: Brightside

Harrison Ford najprv pracoval ako tesár, kým sa stal hercom, pretože nebol spokojný s úlohami, ktoré mu boli ponúknuté. Jedného dňa sa nechal najať, aby postavil dvere pre Georga Lucasa. Napokon získal rolu v Star Wars.

4. Johnny Depp

Zdroj: Brightside

Vo veku 13 rokov začal Depp robiť hudbu v Miami a nemal v úmysle stať sa hercom. Namiesto toho chcel byť hudobníkom. Snažil sa uživiť svojou hudbou. V dôsledku toho ho Nick Cage poslal na konkurz do Nightmare on Elm Street. 

5. Jennifer Lawrence

Zdroj: Brightside

Ako 14-ročná bola Jennifer Lawrence na dovolenke so svojou matkou v New Yorku. Muž pracujúci v modelingovom priemysle ich požiadal o kontakt na jej matku. Neskôr jej zavolal a povedal jej, že modelingové agentúry majú záujem stretnúť sa s jej dcérou. Po premýšľaní sa Lawrence rozhodola, že podpíše s nimi zmluvu.

6. Rosario Dawsonová

Zdroj: Brightside

V deväťdesiatych rokoch Rosario Dawson sedela na svojej terase a sledovala, ako sa pred jej newyorským obytným domom natáča reklama. Náhodou ju oslovili režiséri a scenáristi Harmony Korine a Larry Clark a spýtali sa, či by sa nechcela objaviť vo filme. 

7. Sarah Michelle Gellar

Zdroj: Brightside

Vo veku 4 rokov jedla Sarah Michelle Gellar so svojou matkou v reštaurácii na Manhattane, keď si ju všimol agent . Agentka sa jej dcéry spýtala, či by sa nechcela venovať kariére v Hollywoode. O týždeň neskôr bola vo filme Invázia do súkromia. 

8. Angie Harmon

Zdroj: Brightside

Príbeh o tom, ako Angie Harmon začala s herectvom, sa začal, keď bola v lietadle s Davidom Hasselhoffom. Ponúkol jej úlohu v Baywatch Nights, ktorú však odmietla pre nedostatok hereckých skúseností. O 2 týždne neskôr sprevádzala svojho priateľa, ktorý k nemu išiel na konkurz. Spoznal ju a znovu jej ponúkol úlohu.

9. Chris Pratt

Zdroj: Brightside

Hereckú kariéru Chrisa Pratta odštartoval kanadsko-americký herec a režisér Rae Dawn Chong. Keď mal 19 rokov, Pratt pracoval ako čašník v spoločnosti Bubba Gump Shrimp Company, kým mu Chong neponúkol rolu v Cursed part 3. 

10. Nick Jonas

Zdroj: Brightside

Vo veku 6 rokov sprevádzal Nick Jonas svoju matku do kaderníctva, kde ho počuli spievať. Žena, ohromená jeho hlasom, navrhla, aby dostal manažéra. Nakoniec ho obsadili do Vianočnej koledy a hral vo filmoch Les Miséravle in Concert. 

Chcel by si aj ty mať také šťastie ako tieto celebrity? 

 

Zdroj

Daniela Banská
Zdravím, moje meno je Daniela. Študujem masmediálne štúdia v Bratislave. Keby si ma poznal vedel by si, že som cieľavedomá, zodpovedná a vždy pozitívne naladená.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.