Tehotenstvo je nádherné, veď samotná myšlienka toho, že privediete na svet nový život je zimomriavková. Ak vám to nedôjde hneď, tak pri prvom pohľade na nový malý krehký život určite. Na druhej strane si však treba uvedomiť aj to, koľko ťažkosti a bolesti so sebou prináša. Ak už ale má žena potom, potom prichádzajú tie nádherné pocity šťastia. Materstvo je krásne i náročné zároveň, no podstúpiť túto cestu sa určite oplatí, je to totiž dar, ktorý nedostane každý.

Nosiť dieťa po dobu 9 mesiacov je náročné, stresujúce a desivé, ale akonáhle sa stanete mamou a držíte svoje dieťa v náručí, zažijete lásku v tej najčistejšej podobe. Aby sme vám ale priblížili čo tým myslíme, tak nasledujúce obrázky budú určite vyjadrovať všetky tie pocity, ktoré sme vám spomínali a ktoré vy matky určite poznáte. Tu už ďalšie slová ani vety netreba.

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.