Ľudia majú rozličné záľuby, no niektorí sa venujú skutočne zaujímavým a neobvyklým záľubám, ktoré vás dozaista prekvapia. A verte, že všetko sú to činnosti, ktoré v konečnom dôsledku vyzerajú skutočne dobre. Tak teda poďme si hneď zopár mimoriadne netradičných záľub predstaviť.

17-ročný chlapec si vlastnoručne vyrobil takýto profesionálny ďalekohľad:

„Rozhodla som sa začať maľovať na kočíky. Prvý obrázok som vytvorila na kočíku mojej priateľky. Všetci boli s výsledkom spokojní“:

Namaľované memečka:

52-ročný chlapík vytvára takéto zvláštne hlavy:

78-ročný Paul už celých 65 rokov stavia papierové mesto:

Chlapík chová motýle. Na internete si objednáva húsenice a stará sa o nich, aby sa z nich vyvinuli čo najkrajšie motýle. A pozrite ako sa mu to darí:

Ročná práca a viac ako 900 detailov i stovky nití a uzlov:

Žena zbiera hrnčeky a jej priateľ sa rozhodol postaviť pre nich takúto „vežu“:

„Lampy, ktoré vyrobil môj otec“:

Začalo to niekoľkými reklamnými pravítkami:

Zalievanie vecí do živice:

Zbierka kameňov v tvare vajec:

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.