Rande naslepo síce nie je práve časté, no praktizujú ho bežní ľudia a aj tí, ktorých sleduje celý svet. Vždy je to riziko, avšak niekedy je risk zisk. Aj tieto prípady sú toho jasným dôkazom. Tieto známe páry sa dali dokopy práve na takom rande a sú spolu šťastné dodnes. Romány zo skutočného života sú niekedy tak neuveriteľné, akoby ich napísal sám scenárista.

Tak teda chcete vedieť ktoré slávne páry sa dali dokopy na rande naslepo a stále im to funguje? Čítajte ďalej!

Princ Harry a Meghan Markle

Stretli sa v júli 2016 vďaka spoločnému priateľovi, ktorý im dohodol stretnutie. Predtým o sebe takmer nič nevedeli. Dnes sú už manželmi a čakajú druhé dieťa.

Emily Blunt a John Krasinski

Táto láska vznikla vďaka hereckej hviezde Anne Hathaway, a to ešte v roku 2008. Dnes sú manželmi a vychovávajú 2 deti.

Elsa Pataky a Chris Hemsworth

Prvé rande bolo naslepo a došlo k nemu vďaka ich spoločnému trénerovi, ktorý im pomáhal s prízvukom. Sú spolu 11 rokov a vychovávajú 3 deti.

Salma Hayek a François-Henri Pinault

Salma netušila, že ide na rande. Jej priatelia povedali, že ide na akciu, pretože ak by jej povedali pravdu, tak by na to rande nešla. Začalo to teda tým, že bola nahnevaná, keď zistila o čo ide, no skončilo to šťastným vzťahom.

Courteney Cox a Johnny McDaid

Tento pár zas spojil Ed Sheeran. Courteney predstavil svojmu spolubývajúcemu Johnnymu, s ktorým istý čas žil. Dnes sú títo dvaja ľudia spolu šťastní.

Stanley Tucci a Felicity Blunt Tucci

Stanley a Felicity sa stretli v roku 2010 na svadbe Emily Blunt a Johna Krasinského. Odvtedy tvoria pár.

Cindy Crawford a Rande Gerber

Agent Cindy a priateľ Randeho požiadal raz Randeho, aby odprevadil Cindy na jeho svadbu. Obaja sa však stretli ešte deň predtým a hneď to medzi nimi zaiskrilo. Dnes sú šťastným párom.

Meghan Trainor a Daryl Sabara

Meghan častokrát hovorila svojim priateľom, aby jej našli partnera. Jedna z jej priateľok napokon povedala, že pozná toho najmilšieho muža na svete, pričom mala na mysli práve Daryla. Meghan súhlasila, stretli sa a funguje im to.

Cameron Diaz a Benji Madden

Tento pár spojila manželka brata a zároveň dvojčaťa samotného Benjiho. Zdá sa, že urobila dobre, pretože sú spolu šťastní.

Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr.

Sarah s Freddiem mali naplánovanú večeru ešte s ich jednou spoločnou priateľkou. Tá však zmeškala let a oni večerali vo dvojici. Sú spolu už 20 rokov, z toho sú 17 rokov manželmi a majú 2 deti.

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.