Sú takí ľudia, ktorí si myslia, že už všetko na tomto svete videli a neexistuje nič, čo by ich ešte dokázalo prekvapiť. To však ani zďaleka nie je pravda. Táto planéta je príliš rozmanité miesto, kde sa toho skrýva toľko, že za jeden život si určite všetko nestihnete pozrieť. Nuž, ak ste nám doteraz neverili, tak vám ponúkame konkrétne miesta, ktoré vás ohúria aj keď sú možno menej známe.

Grand Prismatic Spring alebo Veľký prizmatický prameň sa nachádza v národnom parku Yellowstone. Je to najväčší horúci prameň v USA a zároveň tretí najväčší na svete

Región Kapadócia v Turecku

Mamutie jazera, Kalifornia

Cenote Ik-Kil, Mexiko

Jaskyňa Smoo v Škótsku

Black Canyon, Colorado

Tongariro, Nový Zéland

Tunel z vistérii, Kitakyushu, Japonsko

Ruinas de San Ignacio Miní v Argentíne

Podvodná reštaurácia Ithaa na Maledivách

Zdroj

Foto: Brightside, Instagram

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.