Váš život môže byť oveľa jednoduchší vďaka novodobým vymoženostiam. Od drobných nosových filtrov až po detské ponožky, ktoré monitorujú zdravie dieťaťa a nechajú vás pokojne spať – práve také vynálezy nám robia menšie starosti a vážia si čas, ktorý je obmedzený. A to je presne to, čo mnohí v tomto našom hektickom svete potrebujú. Tak teda poďme si predstaviť 10 skvelých vynálezov.

Sieť zachytávajúca odpad

Duo je filter, ktorý je určený pre nos. 9 z 10 ľudí dýcha znečistený vzduch a táto maličkosť je vyrobená tak, aby pomohla. Ochráni nielen pred znečistením, ale chráni napr. aj pred alergiami.

Inteligentné ponožky, ktoré udržia vaše dieťa v bezpečí najmä v noci. Sledujú hladinu kyslíka a srdcovú frekvenciu vášho dieťaťa a upozornia vás, ak niečo nie je v poriadku.

3D domy pre bezdomovcov a chudobných ľudí

Bezdrôtová nabíjačka a UV dezinfekčný prostriedok

Prenosný toaletný sterilizátor

LynQ Compass nájde vašich priateľov a blízkych bez nutnosti pripojiť sa k sieti alebo Wi-Fi. Ak sa vydáte na dobrodružstvo do hôr, na túru, či len tak na koncert, kompas môže byť veľmi užitočný a ušetrí zbytočné starosti.

Solárne nabíjateľná bunda, ktorá vás udrží v teple a bezpečí

Nadrozmerná inštruktážna podložka na jogu

Neelektrická fontána pre mačky, ktorá udržuje vodu čerstvú

Inteligentný kvetináč ako Lua dokáže merať vlhkosť, expozíciu svetla a teplotu pôdy, pričom vykazuje 15 rôznych emócií, aby ste pochopili, čo vaša rastlina potrebuje.

Zdroj

Foto: Brightside, Instagram

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.