Ak chce Hollywood nové nápady pre zaujímavé romantické filmy, tak stačí, že ich natočí podľa mimoriadne zaujímavého životného príbehu niektorých celebrít. Tie sa totiž môžu pochváliť úžasnými milostnými príbehmi, ktoré možno pokojne použiť pre film. A ktoré sú to? Dozviete sa.

Thomas Rhett a Lauren Akins

Poznali sa od prvého ročníka základnej školy a boli spolu aj v cirkevnom tábore, keď mali 13 rokov. V 15 rokoch spolu randili, ale len veľmi krátku dobu. Thomas a Lauren išli svojou cestou, no v istý deň sa to zmenilo. V čase, keď sa chcela Lauren vydať, začali sa diať veci. Jej otec poznal svoju dcéru príliš dobre, a preto využil príležitosť a zavolal Thomasovi. „Jej otec mi zavolal a povedal: Ak sem dnes večer neprídeš a nepovieš Lauren ako ju máš rád, potom jej to poviem ja.“ Od svadby vzišlo a odvtedy sú spolu šťastní.

Ginnifer Goodwin a Josh Dallas

Rozprávky sa menia v realitu, čoho dôkazom je aj tento príbeh. Ich láska začala na scéne, a to priamo v krásnom filmovom počine. Ich milostný príbeh naplno začal pri práci na Once Upon a Time. Zamilovali sa ako Snehulienka a Očarujúci princ. Kúzlo tak fungovalo na obrazovke aj mimo obrazovky.

Blake Lively a Ryan Reynolds

Ich cesty sa prekrížili naozaj zvláštne. Milostný príbeh začal hneď potom ako išli na dvojité rande, Blake s iným mužom a Ryan s inou ženou. V tú noc si uvedomili, že by sa mali radšej „vymeniť“. Toto nepríjemné dvojité rande sa napokon zmenilo na nečakaný milostný príbeh týchto dvoch sympatických ľudí.

Jessica Biel a Justin Timberlake

Potom, čo spolu chodili toľko rokov, napokon išiel každý svojou cestou. V ich vzťahu sa objavili nepríjemnosti, Justin údajne podviedol Jessicu, no cez to všetko sa dostali a nakoniec sa znova stretli. Po niekoľkých mesiacoch sa Jessica rozhodla zabudnúť na všetko a začali odznova. Za krátku dobu sa zasnúbili a napokon sa aj vzali. Aj keď to nemusí byť dokonalý milostný príbeh, určite by to bol úžasný scenár pre filmovú drámu, ktorú by si každý rád pozrel.

Kyra Sedgwick a Kevin Bacon

Kyra Sedgwick žila sama už od svojich 16 rokov, odkedy si aj sama zarábala peniaze. Avšak, keď vzťah s Kevinom začal byť vážny, tak Kyra sa cítila vydesene z toho, že sa majú vziať a museli preto prekonať množstvo problémov. Teraz sú však spolu už 31 rokov a majú úspešné manželstvo.

Kate Winslet a Ned Rocknroll

Kate sa vydala za svojho superhrdinu – aj takto by sa dal v krátkosti opísať ich príbeh. Ide totiž o to, že v roku 2011 počas hurikánu Irene zasiahol blesk luxusnú vilu na ostrove Necker, kde zostala uviaznutá Kate Winslet so svojimi deťmi. Blesk spôsobil požiar a práve Ned Rocknroll bol tým, kto im bežal pomôcť.

Nick a Vanessa Lachey

Spojila ich rozchodová skladba. Keď na ňu pripravovali hudobné video, tak Vanessa mala za úlohu hnevať sa na Nicka, ale v skutočnosti sa do seba zamilovali. Teraz sú šťastne ženatí a majú 3 krásne deti.

Carey Mulligan a Marcus Mumford

V tomto prípade treba vyzdvihnúť silu milostných listov. Od detských čias až po sobáš, prešli spolu takmer celý život bok po boku. Milostné listy sú magické a len vďaka nim Carey a Marcus zostali určitý čas v kontakte a ich láska prerástla až do šťastného manželstva.

Serena Williams a Alexis Ohanian

Ich milostný príbeh začal v Ríme. Sedeli pri tom istom stole a možno to bolo náhodou alebo iba osudom, ale určite to bol okamih, keď došlo k prvému iskreniu. O rok neskôr požiadal Alexis Serenu o roku na tom istom mieste, kde sa prvýkrát stretli.

Celine Dion a Rene Angelil

Vo svete celebrít je zriedkavé vidieť páry, ktoré zostávajú spolu mnoho rokov. Celine Dion a Rene Angelil však dokázali, že možné to je. Ani ich obrovský vekový rozdiel nebol žiadnym problémom. Stretli sa, keď mala Celine len 12 rokov a Rene mal v tom čase už 38 rokov. Bolo to tak, že jeden zo súrodencov speváčky poslal Renemu jej pesničky. Vďaka tomu stretla lásku svojho života. Začali sa však vídať až v čase, keď mala Celine 18 rokov. Obaja sa obávali aj toho, čo povedia iní na ich obrovský vekový rozdiel. Láska však nepozná hranice a ich vzťah prežil.

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.