Prekvapenia bývajú pekné aj menej pekné. Vždy príde v určitej fáze života niečo, čo vás prekvapí a zväčša je to celkom nečakané. Stane sa, že sa o to nepričiní vám blízka osoba, ale odkrytý kus histórie, ktorá je veľmi bohatá. Niektorí ľudia sa rozhodli o také skryté tajomstvá podeliť s ostatnými a my vám ich teraz zopár ukážeme. Stredoveké zrúcaniny pod školskou telocvičňou alebo röntgen tehotnej fenky sú len niektoré z mnohých skrytých zázrakov, ktoré tento svet ponúka.

Röntgen tehotnej fenky:

Pár objavil starú vírivku pod svojou obývačkou:

Keď sa rozhodnete renovovať dom:

Zaujímavé ľadovce:

Táto mozaiková podlaha bola pred 1700 rokmi v obývačke obrovskej vily:

Zachovalý odtlačok nohy dinosaura:

Nemecký prsteň zo šestnásteho storočia:

Pod školskou telocvičňou sa našli takéto stredoveké ruiny:

Toto sa našlo v argentínskej jaskyni, tieto ruky sú staré 9 000 až 13 000 rokov:

Tieto našuchorené gule sú okmitové minerály:

Táto ultrafialová fotografia zobrazuje kvety tak, ako ich vidia včely:

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.