Iba 11-ročné dievča sa dokázalo zachrániť, a to doslova. Táto mladá odvážna dievčina bojovala so svojim únoscom počas toho ako čakala na autobus. Vzdorovala mu dovtedy, kým ju nepustil a neutiekol. Celý tento incident zachytila bezpečnostná kamera v západnej Pensacole na Floride.

Neznámy chlapík sa snažil odtiahnuť dievča do auta o siedmej hodine ráno, kedy nik iný nebol poblízku. Sám však netušil, že narazil na obrovskú bojovníčku, ktorá začala útočníka biť, až ju napokon pustil, nasadol do auta a utiekol. Odvahu dievčatka ocenil aj šerif okresu Chip Simmons, ktorý povedal, že našťastie bolo dievča odvážne. „Toto mladé dievča urobilo všetko dobre. Vzdorovala statočne a následne okamžite utiekla za rodičmi, ktorí zalarmovali políciu,“ povedal Chip.

Šerif napokon oznámil novinárom, že muža sa podarilo chytiť a zatknúť. Polícia napokon zistila, že únosca bol ozbrojený, keďže mal pri sebe nôž. Dievčatko neskôr povedalo, že rovnaký chlapík ju oslovil už pred niekoľkými týždňami, rozprával po španielsky a ona sa v jeho prítomnosti cítila veľmi nepríjemne. Jej matka sa vtedy rozhodla, že dcéru bude sprevádzať na zastávku každý deň. A tento pokus o únos sa odohral v jediný deň, kedy s dcérou matka ísť k zastávke nemohla.  

Muž, ktorý sa pokúsil dievča uniesť je 30-ročný Jared Paul Stanga, ktorý má bohatú kriminálnu históriu. Polícia ho už vzala do väzby a čoskoro spozná svoj trest. Samotný šerif bol činom zaskočený a ubezpečoval obyvateľov, že pokusy o únos sú v danej oblasti veľmi zriedkavé. Celý incident si môžete pozrieť aj na videu nižšie.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.