Aj majster tesár sa niekedy utne. Toto slovenské príslovie platí tiež v prípade tvorcov najznámejších filmov a samotných hercov, ktorí sa dopustili nejednej chyby pri natáčaní. Tu je 12 obrázkov, kvôli ktorým si budete chcieť pozrieť niektoré filmy ešte raz a pozorne. 

Iron Man 2 

Na začiatku filmu má Tony Shark počas svojej šou oblečenú bielu košeľu. Keď však nachvíľu zmizne z obrazu a následne sa opäť objaví, košeľa je zrazu čierna. 

Deadpool 

V jednej snímke filmu, keď Deadpool skáče na diaľnicu, nemá nič za svojím chrbtom. V ďalšej snímke má už na chrbte pripevnené meče, ktoré s ním zostanú už počas celej scény. 

Vo filme Deadpool došlo k chybe aj v prípade herečky, ktorá mala v jednom zábere tetovanie na krku a v ďalšej snímke ho už zázračne nemala. 

Forrest Gump 

V scéne, kde sa Jenny stretne s Forrestom, môžeme vidieť žehličku, ktorá je v jednom zábere postavená a v druhom už nie. 

Harry Potter a Kameň mudrcov 

V zábere, kde teta Petunia gratuluje Dudleymu k narodeninám, sa objavil na jej oblečení kábel z mikrofónu. 

V tejto časti Harryho Pottera došlo k ďalším chybám. Po triedení študentov známym klobúkom si sadol Harry k Ronovi. Na ďalšom zábere však sedí medzi Hermionou a Percym. 

Titanic 

Ani legendárny Titanic sa nezaobišiel drobnými chybami. Rose mala napríklad znamienko raz na jednom líci a potom na druhom. 

K ďalšej chybe v Titanicu došlo pri záchrane Jacka. Keď Rose rozbila vitrínu so sekerou, sklo popadalo na zem. Pri vyberaní sekery sa sklo opäť objavilo. 

Pulp Fiction 

Predtým, ako Vincent vpichol Mii adrenalín, poznačil si červenou farbou miesto, aby sa trafil. Na zábere s injekciou už červená značka nie je. 

Vo filme Pulp Fiction došlo k chybe aj v záberoch z kaviarne. Mia má cigaretu raz v jednej ruke, potom v druhej. 

Piaty element 

Pred skokom do prázdna je panoráma mesta úplne iná ako v scéne, kde Leeloo skáče. 

Na vlásku 

Keď Flynn zomiera a dotkne sa Rapunzel, môžeme vidieť, že nie je spútaný. Na ďalšom zábere z iného uhla už má putá. 

Poznáte nejaké filmové chyby, ktoré sme v článku nespomenuli? 

ZDROJ

fotografie: brightside.me 

 

 

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.