Na tomto svete nie je nič trvalé alebo nemenné. Čas ovplyvňuje všetko a všetkých. Zvyčajne ani nevenujeme pozornosť viacerým zmenám, pretože sa často dejú tak pomaly, že to jednoducho nevnímate. Ale ak sa na nich zameriate, tak zistíte, že sú veľmi zaujímavé. Stačí sa niekedy obhliadnuť za minulosťou a porovnať s prítomnosťou.

Odtlačok nôh mnícha v podlahe, kde sa modlí už desiatky rokov:

6-mesačná potrubná rúra využívaná v minerálnych kúpeľoch:

Táto tehlová stena bola vytvarovaná morom:

Rozdielne generácie:

Pred a po čistení budovy v New Yorku:

2 rovnaké medvedíky. Ten vľavo dostal 30-ročný chlapík, keď bol dieťaťom a toho vpravo uchovávali pre jeho dieťa, ktoré sa nedávno narodilo:

„Duchovia“ na stanici:

Schody na Veľkom Čínskom múre:

Aj takto môžu vyzerať nože šéfkuchára. Ten vľavo hore je úplne nový, zatiaľ čo tie ostatné ukazujú postupnú zmenu noža počas 3 rokov využívania v reštaurácii:

Na tomto mieste bola kedysi nejaká budova. Namiesto toho, aby odstránili starú dlažbu, tak ju zaliali asfaltom:

Tento strom pohltil kamene zo spadnutého múru:

Takto vyzerá stena hneď pri vstupe do obchodu s bicyklami po 30 rokoch. Je to preto, že si o ňu opierajú zákazníci svoje bicykle:

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.