Čas je zložitý a neúprosný „vládca“. Chová sa ako rozmarná bytosť, ktorá má vždy inú „náladu“. Nezastaví sa, ale beží, mení veci a ľudí, ale aj pocity. Je vždy dobré sa po určitom čase obzrieť späť, prípadne vytiahnuť staré fotografie a vtedy si uvedomíte, že roky plynú neuveriteľne rýchlo, no veľakrát si to nestihnete uvedomiť. Niekedy si to uvedomíte až vtedy, keď sa spolu stretnú povedzme 3 a viac generácie. Plynutie času však vidieť aj na zmene prírody či iných objektov. Pozrite si nasledujúce fotografie, ktoré sú veľmi zaujímavé.

Dievčatko so svojou prababkou:

Čas rýchlo beží:

Chlapček so svojou pra-prababkou:

5 generácií:

4 generácie, zľava 20, 48, 85 a 103-ročná žena:

Berlínsky múr, ktorý už dnes nestojí. Vtedy a teraz:

Aj Arnold starne:

Psík rýchlo vyrástol:

Vývoj jednej rodiny od roku 1981:

Rovnaká láska, dve autá a viac rokov:

Životný cyklus čučoriedky:

Rozdiel medzi fotografiami je 20 rokov:

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.