V Hollywoode je bežné, že sa celebrity vydávajú a ženia za svojich kolegov. Odborníci v oblasti vzťahov sa domnievajú, že je pre verejne známych ľudí jednoduchšie byť s niekým, kto zdieľa podobný životný štýl a presvedčenia. Existujú však aj výnimky. Život v centre pozornosti môže byť pre bežného človeka ťažký, no existujú páry, ktoré to zvládajú super. Toto je niekoľko známych ľudí, ktorí si nevzali svojho známeho kolegu alebo kolegyňu, ale úplne bežného človeka.

Dwayne Johnson

Jeho manželka Lauren Hashian pochádza z muzikantskej rodiny, keďže jej otec bol kedysi bubeníkom. Aj Lauren zdedila po otcovi hudobný talent, no nevydala sa touto cestou. Spolu s hercom vychovávajú dve deti.

Sylvester Stallone

Manželmi sú už od roku 1997. Jennifer Flavin je podnikateľka a spolu s jej svetovo známym manželom sa starajú o 3 deti.

Scarlett Johansson

Títo manželia boli spolu len tri roky, a to od roku 2014 do 2017. Francúz Romain Dauriac je majiteľom reklamnej spoločnosti. Učaril Scarlett, no ich vzťah napokon dlho nevydržal.

Jeff Bridges

Tento pár to ťahá už naozaj veľa rokov, veď sa vzali v roku 1977. Susan Geston taktiež nie je známou osobou, no spoznali sa priamo na filmovom pľaci, keďže išlo o natáčanie filmu na farme, kde žena v tom čase pracovala. Sú spolu šťastní a vychovávajú 3 dcéry.

Christian Bale

Títo dvaja sympatickí ľudia sú spolu už 20 rokov. Sibi Blažic síce kedysi pracovala herečka, ale dávno predtým, ako sa spoznali. Ich život im spestrujú 2 deti.

Alec Baldwin

Alec sa stretol s Hilariou Thomas v dobe, kedy pracovala ako inštruktorka jógy v New Yorku. Vychovávajú 4 deti, ďalšie je na ceste a ich manželstvo je šťastné už 8 rokov.

Gal Gadot

Hviezda Wonder Woman sa vydala za muža z jej domovskej krajiny – Izraela ešte skôr, ako našla slávu v Hollywoode, ale to neovplyvnilo ich vzťah. Yaron Varsano je developerom a otcom 2 detí.

Vince Vaughn

Kyla Weber pracuje ako realitná maklérka a za herca sa vydala v roku 2010, pričom sa spolu starajú aj o 2 deti.

Patrick Dempsey

Jillian Fink je kaderníčka a kozmetička, ktorá si dokázala získať Patrickove srdce a porodiť mu 3 deti.

Elizabeth Banks

Herečka sa stretla s Maxom Handelmanom ešte počas vysokej školy. On spočiatku pôsobil v športovej oblasti, no neskôr zmenil zameranie a pracuje s manželkou na jej projektoch.

Tobey Maguire

Jennifer Meyer sa stretla s hercom ešte v roku 2003 a o 4 roky neskôr sa vzali. Avšak, ani ich neminuli problémy a v roku 2017 sa rozviedli. Jennifer pracuje ako dizajnérka šperkov a má vlastnú spoločnosť.

Natalie Portman

Títo dvaja ľudia sa stretli pri natáčaní Čiernej labute v roku 2010. Benjamin Millepied je choreograf a pripravoval baletné predstavenie pre film. Ešte stále pôsobí ako tanečník a dokonca pracuje ako režisér baletu v parížskej opere. Manželstvo je funkčné a šťastné.

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.