Pokrok je nezastaviteľný a je viditeľný v každej oblasti nášho života. Vedci vymýšľajú nové prístroje a ľudia si rokmi vylepšujú svoje zručnosti. Pre niekoho je tiež veľmi užitočné vidieť zmeny vo svojej tvorbe a porovnať si tak kam sa posunuli v priebehu rokov. Iní si zas radi pozrú progres v inej oblasti života, možno len napríklad rozdiely vo výzore. V skutočnosti takéto obrázky „pred a po“ môžu byť veľmi motivujúce a inšpiratívne.

Medzi týmito kresbami je rozdiel jeden rok:

Príbeh hračiek a Príbeh hračiek 4, časový rozdiel 24 rokov:

Chlapík sa učil robiť prstene. Makal tvrdo, aby bol oveľa lepší. Veď v konečnom dôsledku si pozrite ako vyzerali jeho prstene v roku 2014 a ako vyzerajú dnes:

Všimnite si detaily:

Fotoaparáty na telefónoch pred 8 rokmi a dnes:

2018 vs 2020:

McDonald’s v 90. rokoch a dnes:

Ďalšie rozdiely v umeleckej tvorbe:

Aké plavky sa nosili kedysi a aké sa nosia dnes:

 

Kalkulačky predtým a dnes:

Natačky v 40. rokoch 20. storočia a dnes:

Nuž, v 60. rokoch 20. storočia ešte neexistovala žehlička na vlasy:

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.