Viete si predstaviť, že by na Slovensku zastalo 13 kamionistov pod mostom preto, aby zachránili samovraha? Takýto neuveriteľný prípad sa stal v Amerike. Skupinu kamionistov nasmerovali pod most, kde odstavili svoje vozidlá. Polícia dopravu odklonila a začala sa záchrana muža.

Ministerstvo štátnej polície v Michigane obdŕžilo telefonát o 1 hodine ráno o mužovi, ktorý sa chce zabiť. Bol spozorovaný pri svojom pokuse zoskočiť z mosta Interstate 696 v Oak Parku. Kompetentní však zasiahli včas.

Photo by youtube

Polícia zatvorila všetky cesty a skrsla v nich myšlienka, že budú koordinovať blízkych vodičov kamiónov tak, aby zaparkovali pod mostom a zabránili prípadnému skoku muža.

Jeden z vodičov, Chris Harrison informoval o tejto záchrannej akcii v skupine pre kamionistov na Facebooku. „Polícia prišla a zamávala asi 6 alebo 7 vodičom a potom nás zastavili pod mostom,“ napísal Harrison. „To isté urobili na západnej strane.“

Po tom, čo štátna polícia a vyjednávači strávili niekoľko hodín s týmto mužom, podarilo sa im ho nakoniec zachrániť. Následne bol odvezený do nemocnice v Beaumont. Harrison dodáva: „Diaľničný policajt prišiel ku každému kamionistovi zvlášť a zatriasol nám rukou, aby nám poďakoval za pomoc.“

Tento inšpirujúci príbeh už bol zdieľaný tisíckami používateľov na sociálnych sieťach. Vďaka včasnej reakcii polície nedošlo k tragédii.

Pozrite si krátke video:

https://www.youtube.com/watch?v=z1IhUKIzL7E

Zdroj: goodnewsnetwork

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.