Každý občas potrebuje zastaviť, vdýchnuť čerstvý vzduch do pľúc a nabrať nové sily. Niekomu k tomu postačí domáci miláčik zaspavajúci v lone, smejúce sa dieťa alebo dobrý skutok od absolútneho cudzinca. To všetko a ešte ďalšie, na pohľad jednoduché veci, nám pomáhajú pamätať si, že radosť častokrát spočíva aj v obyčajných maličkostiach. Často práve v schopnosti tešiť sa z maličkosti tkvie šťastie. A aby sme trochu odľahčili nepríjemnú situáciu, ktorá momentálne panuje vo svete, ale aj vniesli trochu úsmevu a pozitivizmu do vášho života, ponúkame vám zopár krásnych fotografií.

Rodinná pohoda:

Tento chlapček venuje 20% z jeho denného zárobku neziskovej organizácii:

Užívanie si slnka:

Skvelý domov pre vtáčiky:

Prvé stretnutie chlapčeka s prírodou:

Matka s mláďatkami:

Roztomilé ovečky:

Dievčatku sa príliš bublina nepozdáva:

Babička sa narodila 29. februára v roku 1920, oslavuje svoje 25. narodeniny:

Tomuto sa povie láska:

Materinský inštinkt:

Milý pohľad:

Všetky psy boli z tohto útulku adoptované:

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.