Sú ľudia, ktorí na mimozemskú civilizáciu veria a sú aj takí, ktorí to rázne odmietajú. Nuž a 15% Britov si myslí, že do 20 rokov napadnú a ovládnu našu planétu mimozemšťania.

Tento prieskum vykonali na vzorke 2 000 občanov Spojeného kráľovstva staršieho ako 18 rokov. 300 ľudí z 2 000 odpovedalo, že do roku 2040 budú na našej planéte vládnuť práve mimozemské tvory. A čo viac, až tretina respondentov uviedla, že už dnes sa medzi nami pohybujú mimozemšťania.

Foto od Wikimedia

Niektorí ľudia dokonca tvrdia, že v dávnej minulosti existoval na Marse život, ktorý sa na Zem dostal meteoritom a zmenil sa na ľudí. V skutočnosti sme teda podľa niektorých ľudí my tí marťania, ktorí ovládli planétu Zem. Philip Mantle, riaditeľ Britskej asociácii pre výskum UFO povedal, že Spojené kráľovstvo nie je pripravené na prípadnú inváziu mimozemšťanov.

Odvolal sa na meteor z roku 1908, ktorý zasiahol tajgu pri rieke Podkamennaja Tunguska vo východnej časti Sibíri. Ak by sa to stalo dnes a zasiahlo to veľké mesto, mohlo by to podľa neho spustiť tretiu svetovú vojnu. „Zem bola vtedy zasiahnutá, existujú krátery. Nie je to otázka či sa to znovu stane, ale kedy sa to stane,“ dodal Philip.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.