Život s domácim miláčikom je iný, pretože vás to jednak učí byť zodpovednými a jednak je to radosť a láska, no znamená to tiež obetu. Psíky vám vedia opätovať lásku a zároveň vás obdarúvajú väčšou láskou ako niektorí ľudia. Každý majiteľ tohto štvornohého zvieraťa však vie ako rýchlo dokáže vyrásť, zvlášť ak ide o veľké plemená samozrejme.

Je veľmi roztomilé sledovať ako psík rastie spolu s vašim malým dieťaťom a ako sú parťákmi dlhé roky. Dnes vám ukážeme niekoľko zvierat, ktoré vyrástli pomerne rýchlo a zmenili sa, no ich roztomilosť im zostala. Poďme teda nato.

Aj po 15 rokoch sú najlepšími priateľmi

Svetrík či náhubok?

Tehla ako obľúbená hračka

Tento psík dvakrát porazil rakovinu a dnes má 15 rokov

Prešiel iba rok

Za dva roky sa toho dokáže veľa zmeniť

Rovnaké topánky s iba 3-ročným časovým rozdielom

Vyrástol veľmi rýchlo

6 rokov kamarátstva

Od 8 týždňov k 8 mesiacom

Rozdiel medzi týmito dvoma fotografiami je iba 9 mesiacov

7 rokov slúžil v armáde a teraz si užíva zaslúžený dôchodok

Za 1 rok sa stal s psíka poriadny „maco“

Z malého klbka sa stal statný psík

Veľa sa toho nezmenilo za dva roky či áno?

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.