Ako pravdepodobne viete, nie je to len krásny a funkčný nábytok, ktorý robí z domácnosti útulný, ale aj niektoré ďalšie časti interiéru, niekedy aj úplné maličkosti. Pravdepodobne by ste súhlasili s tým, že je oveľa príjemnejšie žiť v dome, kde môžete spať na obrovskej nafukovačke, prebudiť sa na budík vyvolávajúci vôňu čerstvo uvarenej kávy, či poskladať stôl a stoličky tak, aby nezaberali zbytočne miesto. Pozrite si teraz niekoľko skvelých nápadov a možno sa inšpirujete.

Niekedy nie je zlé mať elektrické zásuvky na takomto mieste:

Páčil by sa vám takýto odkvapkávač na riad?

Pre viac miesta:

Alebo takýto budík, ktorý vás zobudí spolu s vôňou namletej kávy:

Okrúhla stolička s priestorom na uskladnenie topánok vo vnútri:

Držiak na toaletné papiere:

Poschodová posteľ:

Niečo pre vlastníka mačiek:

Dokonalý vak na spanie či oddych:

Zrkadlo alebo dvere do iného sveta?

Pre pohodlné sedenie:

Táto lampa vytvorí z vašej izby les:

Chladnička s nádobou na vodu, ktorá sa naplní sama:

Bonus:

 

Zdroj

Foto: Brightside

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.