Či sa nám to páči alebo nie, každý má niekedy krátke momenty, v ktorých nepoužije rozum. A je to v poriadku. Sme ľudia. Smiešne na tom však je to, ako nám ľudia, ktorých si myslíme, že poznáme, zrazu ukážu úplne nový level hlúposti. Pozrite si — najlepších odpovedí na otázku: Kto je tá osoba, pri ktorej ste si povedali, že jeho blbosť už nikto neprekoná?

1. Rúško

Každý, kto nosí rúško pod nosom.

2. Identické dvojčatá

Mám identické dvojča a celý život sa ma ľudia pre to pýtajú nezmyselné otázky. Myslím, že najhlúpejšia bola tá, keď sa ma dievča raz spýtalo, či si niekedy mýlim sám seba s bratom. Pre istotu som sa jej opýtal, či sa ma pýta, či si niekedy myslím, že som môj brat. Jej odpoveď bola áno..
Nie. Nemyslím.

3. Zemiaky

Keď mi kamarát povedal, ako hrozne neznáša zemiaky.. zatiaľ čo jedol hranolky. Mali ste vidieť ten výraz tváre, keď som mu povedal, že hranolky sú zo zemiakov.

4. Šetrenie

Kolega si kúpil úspornú sprchovú hadicu a napustil si ňou vaňu. Viete prečo? Pretože “to ušetrí viac vody!”

5. Utečenec

Keď som prišla do Spojených štátov, dostala som otázku, ako som sa cítila, keď som prišla ako utečenka (som z Nemecka). Vyzerala šokovane, keď som jej povedala, že Hitler je mŕtvy už 75 rokov a že Nemecko je dnes jednou z najliberálnejších krajín. Myslela si, že som ušla z nacistického Nemecka.

6. Defekt

Videla som kolegyňu na okraji cesty s defektom, zastavila som a pomohla jej zavolať odťahovku. Kým sme čakali, ukázala som jej klinec zapichnutý na vrchu pneumatiky. Vzdychla si a pozrela na mňa ako na úplnú hlupaňu so slovami: “je rovná dole, takže to nemohol spôsobiť ten klinec.” Odišla som a nikdy som sa k tomu viac nevracala.

7. Blbosť na druhú

Stretol som chlapíka, ktorého zrazil vlak. Nebolo to nič vážne, no o rok neskôr šiel dcére ukázať, kde sa to stalo, a zrazil ho znova.

8. Nákazlivý otras mozgu

Pred časom som utrpel otras mozgu. Kamarát mi povedal, aby som sa k nemu nepribližoval, pretože sa nechce nakaziť. Nežartoval.

9. Vírus

Keď som si včera prečítala, ako si ľudia myslia, že more a piesok spôsobujú prenos koronavírusu. Ale to, že ležia na preplnenej pláži, určite nie je dôvodom šírenia. Ach.

10. Eiffelovka

Keď sa ma moja 14 ročná sestra opýtala, či je Eiffelovka v Paríži alebo vo Francúzsku a nevedela pochopiť, že v oboch.

11. Poistka

Chlapík podpálil svoj obchodík, aby získal peniaze od poisťovne, a prestal predávať deň pred tým.

12. Psíčkar

Počas vysokej školy som si privyrábala v chovprodukte. Prišiel zákazník a opýtal sa ma, ktoré krmivo urobí z jeho pitbulla “svalnáča”. Odporučila som mu to s vysokým obsahom bielkovín a veľa pohybu, no povedala som mu, že je to veľmi ovplyvnené genetikou daného psa. Opýtal sa, či predávame genetiku.

13. Orientácia

Na strednej škole som poznal dievča, ktoré nechápalo podstate kompasu. Myslela si, že sever je vždy pred ňou.

14. Menštruácia

Na strednej škole som stretla chlapca, ktorý si odo mňa vypýtal vložku, pretože si myslel, že dostal menštruáciu. V skutočnosti si len sadol na roztopený nanuk.

15. Vlasy

Keď som musela jednému dievčaťu vysvetliť, že nie je možné si nechať narásť dlhú ofinu a vystrihnúť diery na oči. Samozrejme, nenechala ma ani dokončiť to a odbila ma tým, že som “príliš múdra”.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.