Máte pocit, že na svete už nezostalo nič dobré? To sa stáva. Možno prežívate niečo ťažké a bolestivé, čo vám momentálne nepridáva na pohode ani pozitívnom myslení. No aj práve preto sme sa rozhodli, že vám pripomenieme tie dobré veci. Pretože na svete ešte stále žijú dobrí ľudia. Tieto obrázky ukazujú, že nezáleží na tom, či je gesto jednoduché alebo veľké. Vždy sa skrátka oplatí podať pomocnú ruku niekomu, kto prechádza nepriazňou osudu.

Šofér autobusu sa opýtal deti čo by chceli na Vianoce a na druhý deň priniesol každému z nich darček:

Amazonsky kmeň vyhral súd. Vďaka svojej bojovnosti zachránili milióny hektáre lesa, ktoré by boli zničené ropnou spoločnosťou:

Pamätník pre maličkého psíka, ktorý obetoval vlastný život, aby zachránil deti pred útokom dvoch nebezpečných psov:

Matka tohto dievčatka zomrela, keď jej dcéra mala iba tri roky. Počas života si ani nestihli urobiť spoločnú fotografiu, a tak sa istý umelec rozhodol venovať dievčatku takýto výtvor:

Tento manželský pár má otvorený obchod počas Vianoc od 12-2 hod., aby tam prijali osamelých, ale aj chudobných ľudí a ponúkli im občerstvenie zadarmo:

Dvaja rodičia počúvajú srdce tohto pána, ktoré dostal od ich 23-ročného syna:

Ani líška nie je počas Vianoc sama:

„Mal som strašný deň. Prišiel ku mne tento psík, sadol si na zastávke vedľa mňa a takto mi vyjadril podporu. Teraz už mám skvelý deň“:

Táto kobyla stratila svoje žriebä a žriebä stratilo svoju matku o dva dni neskôr, táto fotografia vznikla niekoľko hodín po týchto smutných udalostiach:

Bezdomovec sa dostal do nemocnice a títo psíkovia ho prišli odprevadiť až k dverám:

Kačka prišla po nejaké jedlo do tohto domu, no neprišla sama. Priniesla si so sebou aj tieto krásne mláďatká:

Policajti sa zastavili pri tomto chlapcovi, aby mu pomohli opraviť defekt na bicykli:

Títo mladí chlapci zachránili staršieho pána z horiaceho domu:

Policajný dôstojník zajal opitú ženu, ktorej dieťa bolo pokakané a pozvracané na zadnom sedadle. Dieťa kričalo, takže ho dôstojník vzal a vykúpal na policajnej stanici:

Päťročné dievča podporuje svojho štvorročného brata pri ťažkom boji s chemoterapiou:

Veľký brat pomáha svojmu otcovi poskytovať dôležitý kontakt s jeho predčasne narodenými súrodencami:

Sestrička pripomína pacientom Vianoce:

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.