Deti majú schopnosť vytvoriť si silné puto k plyšovým hračkám. Sú súčasťou ich života a bez nich mnohé deti nemôžu žiť. Všetci rodičia tak dobre vedia, aké zničujúce je, ak ich miláčik stratí svoju obľúbenú hračku. Na letiskách, v obchodoch aj na iných miestach však niekedy dôjde k nehodám a ich hračky zostanú niekde zabudnuté. Presne to sa stalo dievčatku menom Juniper, ktoré stratilo svojho milovaného plyšového psíka menom Ruff Ruff v hoteli.

Začiatkom tohto mesiaca mamka dievčatka – Allison, uverejnila príbeh o tom, že jej dvojročná dcéra stratila svojho plyšového kamaráta. Hračka bola neúmyselne zabudnutá v hoteli. „Vedeli sme, že sme ho nechali niekde v hoteli, pretože sme sa ráno ponáhľali,“ povedala Allison. Prezradila, že jej dcérka sa rozplakala, keď si uvedomila, že jej obľúbená hračka už s ňou nie je, a tak sa jej matka rozhodla zavolať do hotela a opýtať sa, či ju nenašli. „Zamestnanec mi povedal, že mi dá vedieť, ak ho nájde,“ povedala matka.

Na prekvapenie bola o niekoľko dní hračka doručená späť dievčatku, ale to nebolo všetko. Zamestnanci hotela sa ubezpečili, že Ruff Ruff sa bude mať dobre, keď nebude s Juniper, takže hračku vyfotografovali pri rôznych činnostiach, ktoré „robila“ spolu s personálom počas svojho pobytu v hoteli. Jej matka, no najmä Juniper boli mimoriadne šťastné, že sa k ním Ruff Ruff vrátil. „Juniper bola absolútne nadšená, keď plyšáka našla v krabici. A priložené fotografie od personálu sme si zamilovali,“ povedala šťastná matka dievčatka. Vyjadrila sa, že hneď ako to bude možné sa do daného hotela vrátia a stretnú sa so všetkými zamestnancami, ktorí boli do tohto nápadu zapojení. Stihla im však zato poďakovať aspoň cez telefón.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.