V týchto dňoch obletela svet správa, ktorú ste možno zachytili aj vy. Iba 2-ročný chlapček našiel obálku svojich rodičov, ktorá bola plná peňazí a zničil ju. Ako? Neuveríte. Ben, Jackee Belnap a malý chlapček Leo žijú spolu v Holladayi v Utahu.

Manželia si šetrili peniaze viac ako jeden rok, aby sa mohli zúčastniť blížiacej sa sezóny amerického futbalu, keďže sú veľkými fanúšikmi univerzitného tímu Utah Utes. Ich nádeje sa ale veľmi rýchlo rozplynuli. Pôvodne tento manželský pár držal peňažnú hotovosť uzamknutú, ale v jeden deň celých 1 060 dolárov umiestnili do obálky a položili na pult, aby nezabudli zaplatiť tieto ich vysnívané futbalové lístky. Až napokon v jeden deň si všimli, že obálka z daného miesto zmizla, a tak prehľadali komplet celý dom, vrátane odpadkov.

Už nevedeli kde hľadať, až nakoniec sa Jackee rozhodla pozrieť do skartovačky. „Práve som sa prehraboval v odpadkoch, keď manželka ku mne prichádzala držiac v ruke skartovačku a so slovami, že ich našla.“ Jackee sa neskôr rozhovorila o tom, ako malý Leo miluje skartovať nepotrebné papiere, ako napr. starú poštu či dokumenty. Zrejme si myslel, že ani túto obálku už nikto potrebovať nebude, a tak sa rozhodol zničiť ju spolu so 1 060 dolármi vo vnútri.

Avšak, Ministerstvo financií USA ponúka bezplatnú verejnú službu, prostredníctvom ktorej nahradia ľuďom znehodnotenú menu a vymenia ju za reálnu hotovosť.

„Najskôr sme boli zrútení a nešťastní, no potom nám celá táto situácia prišla strašne smiešna a vybuchli sme smiechom,“ prezradil Ben.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.