Väčšina z nás by nikdy nevstala z postele uprostred noci, resp. skoro ráno. Pokiaľ nie ste jedným z tých, ktorí sa zo záhadných dôvodov budia o 3:00 nadránom. Ale to je úplne iný príbeh. Tento malý 23-mesačný chlapček menom Finn Knudston má však k vstávaniu skoro ráno veľmi solídny dôvod.

Takmer 2-ročný chlapček má svojho najlepšieho štvornohého priateľa vždy nablízku, ten totiž spí každú noc na podlahe v jeho izbe. Kamera, ktorú tam jedného dňa nasadila Finnova mama ukazuje, ako nerád trávi čas tento malý chlapček bez svojho kamaráta. V rozkošnom videu je vidieť ako Finn schmatol prikrývku, zliezol z postele a ľahol si k boxerovi Brutusovi. Matka chlapčeka Paige povedala, že či už v psíkovej posteli, na Finnovej posteli alebo na podlahe, obaja spolu spia radi a veľmi často.

Keď matka prvýkrát zistila, že Finn chodí k Brutusovi, tak sa rozhodla zistiť ako to robí a umiestnila do izby kameru. Podarené zábery ukázali ako sa Finn šplhá po psíkovi viac ako 5 minút, zatiaľ čo štvorročný Brutus sa sotva pohne. Paige uviedla, že psík vždy spal v blízkosti chlapčeka, pretože zrejme cíti, že Finn potrebuje extra ochranu. A to nie náhodou. Paige vysvetlila, že keď bola v 20. týždni tehotenstva, tak vyšetrenie ukázalo, že chlapček má tzv. cyanotickú poruchu srdca. Rodina mala veľké šťastie, že to zistila ešte pred jeho narodením, pretože inak by tu už dnes Finn nebol.

Chlapček je tak od svojho narodenia pod dozorom lekárov a podstúpil už aj niekoľko operácii. Paige povedala, že v tom okamihu ako Finna konečne prepustili z nemocnice, tak Brutus akoby vedel, že Finn potrebuje dôkladný a neustály dohľad. Nuž a odvtedy sa od chlapčeka nepohne ani na krok.

Môžete si pozrieť aj spomínané video:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.