Halloween je tradičný americký sviatok, ktorý už aj u nás naberá na popularite. Je to zrejme kvôli tomu, že ľudia sa prezliekajú za rôzne strašidlá, známe osobnosti alebo filmové, či seriálové postavy.

Pôvodne to samozrejme bolo hlavne o strašidlách, príšerách a monštrách. Deti vychádzali v noci do ulíc strašiť ľudí a ako môžeme vidieť z tejto zbireky fotografií, zaručene sa im to darilo. Teraz majú ľudia pre deti pripravené sladkosti ale vtedy zrejem potrebovali bibliu a svätenú vodu.

halloween21

halloween20 halloween19
halloween18

 

halloween17 halloween16 halloween15 halloween14 halloween13 halloween12 halloween11 halloween10 halloween9 halloween8 halloween7 halloween6 halloween5 halloween4 halloween3 halloween2

zdroj

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.