Ak schudne človek 3 kilogramy, tak je to celkom bežná vec, no ak ide o malého psíka, ktorého nechal majiteľ dostať sa do takého stavu, že presne taká váha mu musela byť odstránená. Tie kilogramy navyše možno hľadať v nadbytočnej srsti, ktorú psíkovi menom Simon odstránili dobrovoľníci z neziskovej organizácie KC Pet Project. 

Celá jeho transformácia bola zachytená na videu, ktoré sa okamžite stalo virálnym a za krátky čas ho videlo už takmer 30 miliónov ľudí. 11-ročný psík plemena Ši-cu bol do neziskovej organizácii, ktorá pomáha zvieratám, privedený v naozaj zúboženom stave. Zamestnanci zariadenia sa vyjadrili, že bol pokrytý takou hrubou vrstvou nadbytočnej srsti zmiešanej s rôznymi nečistotami, akú ešte nevideli. 

Psík bol v takom stave, že ani nedokázal poriadne chodiť a zamestnancom organizácie trvalo dve hodiny, kým Simonovi odstránili všetku jeho nadbytočnú srsť. Transformácia, ktorú podstúpil je neuveriteľná, čo môžete vidieť aj na fotografiách. 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.