Zdá sa, že počet zvieracích umelcov neustále pribúda. Najnovšie opantali internet až traja medvedíkovia čistotní, ktorí tvoria obrazy za pomoci svojich labiek. Ich tvorba je veľmi originálna, keďže nejde o bežné ľudské diela.

Zoznámte sa s tromi zachránenými medvedíkmi Piperom, Cheetom a Titom, ktorí začali veľmi úspešnú umeleckú kariéru. Pravdou je, že ich farebné abstraktné maľby nie sú extra drahé, no na druhej strane pre niekoho ani lacné. Od diela za necelých 70 eur až po dielo za 130 eur, ceny sa pohybujú rôzne. V každom prípade ide o majstrovské kúsky, ktoré búrajú sociálne siete a nejeden milovník umenia by ich chcel mať vo svojej zbierke.

Tieto obrazy sú skutočne úžasné a zábavné zároveň a pozrite sa ako hrdo s nimi pózujú ich autori:

 

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.