Ako dieťa ste si možno mysleli aký je ten váš idol v televízii zdatný a čo všetko dokáže, ale samozrejme to bolo inak. Miestami im pomáha technika, niekedy digitálne úpravy ale podstatnou časťou sú aj ich dabléri, ktorí ich nahrádzajú v niektorých scénach. Takto vyzerajú niektorí z nich, ktorí boli pri natáčaní známych filmov.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

dableri2

 

dableri3

 

dableri4

 

dableri5

 

dableri6

 

dableri7

 

dableri8

 

dableri9

 

dableri10

 

dableri11

 

dableri12

 

dableri13

 

dableri14

 

dableri15

 

dableri16

 

dableri17

 

dableri18

 

dableri19

 

dableri20

 

dableri21

 

dableri22

 

dableri23

 

dableri24

 

 

 

 

 

Brad Pitt and his stunt double filming a scene of the movie 'The Counselor' on location in London. The story is about a lawyer finds himself in over his head when he gets involved in drug trafficking. Directed by Ridley Scott London, England - 04.08.12 Featuring: Brad Pitt and his stunt double Where: London, United Kingdom When: 04 Aug 2012 Credit: WENN

 

dableri26

 

dableri27

 

dableri28

 

dableri29

 

dableri30

 

zdroj

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.