Bizarné, no aj takéto bývajú petície. Počet ľudí, ktorí žiadajú NASA, aby sa cesta Jeffa Bezosa do vesmíru stala pre neho jednosmernou, sa stále zvyšuje. Desiatky tisíc ľudí už podpísali petíciu, ktorou žiadajú, aby americkú spoločnosť nedovolila návrat Bezosa na Zem.

Táto petícia nabrala obrovské rozmery hneď potom, čo sa spustila, no nezostalo pri jednej. Dnes už existuje 42 000 ľudí, ktorí by boli najradšej, aby Jeffovi nebol povolený vstup naspäť na našu planétu. Každá petícia uvádza dôvod prečo by mal tento miliardár zostať vo vesmíre. Jedni tvrdia, že zakladateľ Amazonu je zlý človek rovno z pekiel a zákaz návratu na Zem je poslednou šancou ako zastaviť zavedenie 5G mikročipov. 

Ďalšia petícia, ktorá má 24 000 podpisov argumentuje tým, že miliardári by nemali existovať na zemi ani vo vesmíre, ale už keď sa rozhodnú pre vesmír, mali by tam zostať. „Prísť späť na Zem je privilégiom, nie právom. Ak sa chce vrátiť späť, musí pre to niečo urobiť,“ povedal jeden zo signatárov. 

Tieto petície prišli len pár týždňov predtým, čo Jeff má opustiť Zem spolu so svojim bratom. Miliardár uviedol, že cestovanie do vesmíru je jediným spôsobom, ako chce minúť svoje bohatstvo. A to mu ľudia taktiež vyčítajú, pretože podľa nich namiesto toho, aby pomohol riešiť hlad či chudobu, radšej minie peniaze na to, aby odletel do vesmíru. 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.