Tie páry, ktoré majú radi sex a chcú si zarobiť peniaze to môžu teraz urobiť naraz. Istá webová stránka americkej spoločnosti, ktorá zdieľa recenzie produktov a rady súvisiace so spánkom, najnovšia hľadá 5 párov. Ide o to, aby si v priebehu týždňov vyskúšali osem matracov a následne určili ktoré z nich sú tie najlepšie. Vybraný uchádzači dostanú zaplatené, konkrétne pôjde o 3 000 dolárov a darček k tomu.

Foto od Pixabay

Podmienkou ale je, aby dvaja ľudia sa do konkurzu prihlásili ako pár, inak sa zapojiť nedá a druhov je, aby boli obyvateľmi USA. Spoločnosť určite uprednostní manželov, keďže práca trvá osem týždňov, takže budú potrebovať partnerov, ktorí budú k dispozícii kedykoľvek a nebudú mať problém s neúčasťou niektorého z nich. Cieľom je teda nájsť najlepší matrac aj pre sex a celé sa to odštartuje 18. augusta. Dohromady bude vybraných 5 párov. Následne im bude zaslaný jeden matrac týždenne, pričom každý nový kúsok bude vymenený za ten predchádzajúci.

Spoločnosť tvrdí, že si bude zakladať na veľmi čestných recenziách a od párov sa bude požadovať, aby ohodnotili každý výrobok bodmi na stupnici od 1 do 10. Hodnotiť budú v kategóriách ako pevnosť, hluk, podpora hrán, pohodlie či chladenie, ako aj celkové skóre. Okrem odmeny v podobe 3 000 dolárov dostanú páry na konci experimentu jeden matrac podľa vlastného výberu. To, čo musia uchádzači urobiť je poskytnúť video s dĺžkou 60 sekúnd, v ktorom budú hovoriť o tom, prečo by práve oni mali získať ponúkanú pozíciu. Uchádzači musia mať samozrejme 18 a viac rokov a byť obyvateľmi USA. Záujemcovia sa nemusia obávať ani o svoje súkromie, pretože majú možnosť zostať v absolútnej anonymite.

 

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.