Definícia ideálneho muža sa v jednotlivých krajinách líši, existujú však aj také vlastnosti, ktoré väčšina žien, bez ohľadu na ich pôvod, považuje za mimoriadne žiaduce. Vysoká postava a zmysel pre štýl sú niektoré z nich, ale čo je dôležitejšie, ženy si stále viac želajú niekoho, kto bude spoľahlivý a čestný. A prečo za takýchto mužov považujú Nemcov? Ak vás táto téma zaujala, tak čítajte ďalej.

Sú vysokí a štýloví

Ženy skrátka milujú vysokých mužov. V skutočnosti pri hľadaní vážneho vzťahu väčšina žien si hľadá muža, ktorý je vyšší od nich. Výška môže byť pre niektorých skutočne dôležitou súčasťou dokonalého muža a ak s tým súhlasíte aj vy, tak možno by ste mohli zaloviť v „nemeckých vodách“. Navyše sa obliekajú elegantne a venujú pozornosť svojmu vzhľadu, čo je celkom dobrý bonus.

Sú čestní

Nemci sa považujú za lojálnych a skutočne verných mužov. Väčšina žien, ktoré majú vzťah s Nemcom alebo mali, sa za to môžu zaručiť. Chlapi z tejto krajiny sú tiež úprimní a neskrývajú svoje skutočné myšlienky a pocity.

Sú mimoriadne inteligentní, ale skromní

V istom prieskume sa zistilo, že muži narodení v Nemecku sú najinteligentnejšími v celej Európe a patria medzi najchytrejších aj na svete. Vedia, že sú múdri, ale oni sa s tým nepotrebujú chváliť.

Milujú módu z čias minulých

Sú dosť staromódni, no v tom najlepšom slova zmysle a stále veria v starý dobrý spôsob prejavovania lásky, ako je napr. písanie listov, časté randenie a otváranie seba samého svojej polovičke postupne a pomaly. Neponáhľajú sa vo vzťahu, nevadí im čakanie a snažia sa, aby sa ich partnerka cítila pohodlne.

Sú hanbliví

Nemci príliš nevedia flirtovať. Sú totiž rozkošne hanbliví a často hovoria menej v počiatočných fázach randenia. Nechajú však oči rozprávať a prinútia vás, aby ste sa zamilovali do ich činov.

Sú dochvíľni

Sú všeobecne známi svojou presnosťou a dochvíľnosťou. Vždy prídu v čas a majú dobrú pamäť, takže sa ich partnerka nemusí obávať, že zmeškajú film alebo že sa silnejšia polovička s niečim oneskorí. Zvyknú dodržiavať naplánované schôdzky.

Starostliví a láskaví

Medzi ďalšie prednosti patria práve tieto dve. A keď si spojíte všetky ich dobré vlastnosti, tak napokon zistíte, že majú všetko, resp. takmer všetko po čom väčšina žien túži. Mali by ste ešte vedieť, že Nemci sa tiež považujú za mužov, ktorí sa neboja záväzkov a rodina je pre nich naozaj dôležitá.

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.