Sedem ľudí zomrelo po vypití dezinfekčného prostriedku na ruky, keď im počas párty v Rusku došiel alkohol. Správy tvrdia, že na oddelení intenzívnej starostlivosti zostávajú v kóme ďalší dvaja ľudia. Skupina deviatich ľudí sa zabávala v dedine Tomtor v okrese Tattinsky v najväčšom ruskom regióne zvanom Jakutsko a skončilo to tragicky.

, 7 ľudí zomrelo po vypití dezinfekčného prostriedku po tom, čo na párty došiel alkohol
Foto od Facebook

Prvými tromi obeťami boli 41-ročná žena a dvaja muži vo veku 27 a 59 rokov. Šesť ďalších ľudí bolo letecky prevezených do regionálneho hlavného mesta Jakutsk. V piatok však zomreli traja muži vo veku 28, 32 a 69 rokov a v sobotu následne ohlásili jedno ďalšie úmrtie. Federálny dozorný orgán pre verejné zdravie vydal vyhlásenie, v ktorom stálo: “Bolo zaregistrovaných deväť prípadov otravy dezinfekčným prostriedkom, z toho sedem ľudí zomrelo.” Krajský prokurátor sa k danému prípadu vyjadril iba stručne: “K otrave došlo v dôsledku vypitia dezinfekčného prostriedku.”

, 7 ľudí zomrelo po vypití dezinfekčného prostriedku po tom, čo na párty došiel alkohol
Foto od Pixabay

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
guest
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre