Rovnako ako celebrity aj členovia kráľovskej rodiny sú pod neustálym drobnohľadom ľudí i objektívov. Verejnosť vie o všetkom, čo urobia na verejnosti a veľakrát si všímajú aj tie najmenšie detaily. Samozrejme, členovia kráľovskej rodiny o tom dobre vedia a snažia sa preto predísť všetkým nepríjemnostiam už dopredu. A aby vyzerali dámy vždy perfektne, využívajú k tomu niekoľko menších trikov. 

Redizajn starého oblečenia

Na rozdiel od iných osobností verejného života sa Kate Middleton nehanbí objaviť sa na viacerých miestach v tom istom oblečení. Aby ale jej šaty vyzerali vždy sviežo, Kate si dá záležať na zmene aspoň niektorých detailov. Jeden z príkladov môžete vidieť aj na fotografii.

Opálenie namiesto pančúch

Dámy z kráľovskej rodiny by mali mať na oficiálnych udalostiach napriek rôznym poveternostným podmienkam pančuchy neutrálnej farby. Aspoň tak to hovorí protokol. Kráľovná Letizia však toto pravidlo porušuje pravidelne. Namiesto toho prvá dáma Španielska uprednostňuje opalené nohy. Tento „trik“ dodáva pleti lesklý a upravený vzhľad.

Jednoduchá manikúra

Kate Middleton je len málokedy videná s výrazným lesklým lakom na nechty. Väčšina si myslí, že je to kvôli protokolu, ale hlavným dôvodom je praktickosť prirodzených farieb. Takáto manikúra totiž vydrží dlhšie svieža a nechty tak vyzerajú dobre oveľa dlhšie.

Prirodzenosť namiesto make-upu

Meghan Markle je fanúšičkou prirodzenosti a nehanbí sa za svoje pehy, veľakrát ich ani neskrýva hrubou vrstvou make-upu. Na tvár si často nanáša iba základný náter a na oficiálne udalosti si veľakrát nanáša make-up iba na niektoré časti tváre.

Topánky rôznych veľkostí

Kate Middleton trávi veľa času v opätkoch, a preto je pri výbere topánok veľmi opatrná. Veľkosť obuvi si vždy vyberá v závislosti od značky a modelu. Je známe, že letné topánky si kupuje o pol čísla alebo o číslo väčšie, čo jej pomáha vyhnúť sa pľuzgierom, keďže nohy počas horúčavy vedia napuchnúť rýchlejšie.

Multifunkčné šály

Podľa protokolu by si predstavitelia kráľovskej rodiny nemali vyzliekať na verejnosti vrchné oblečenie. Preto je kráľovnú Alžbetu vidieť často v elegantných kabátoch. Nuž a ak je večer chladnejšie, vtedy si kráľovná berie na pomoc hrubší šál, ktorý sa hodí k šatám a dokáže ju udržať v teple.

Dodatočná podrážka

Opäť tu máme kráľovnú Letiziu, ktorá využíva aj trik týkajúci sa topánok. Na spodnú časť topánok na opätku si necháva lepiť dodatočnú podošvu, aby neprišlo k zbytočnému podkĺznutiu a topánky boli stabilnejšie. Takýmto spôsobom si vylepšila mnoho značkových topánok.

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.