Starnutie sa zastaviť nedá, no niektorí ľudia akoby nestarli. Niektorí dokonca vyzerajú vo vyššom veku ešte lepšie. Norma Williams akoby vedela zastaviť čas. Táto fitneska má dnes už 72 rokov, no tento vek by ste jej ani zďaleka nehádali, pretože vyzerá ako modelka. Jej posolstvo je, že telá môžu vekom vyzerať lepšie, ak sa o ne staráte. 

Verte, že nie vždy mala Norma také telo aké má dnes, práve naopak. V mladosti nemala zdravé návyky a odrazilo sa to aj na jej postave. Až keď mala 28 rokov, vtedy sa rozhodla, že svoj život zmení. Trvalo dlhý čas, kým sa dostalo do bodu, kedy začala byť so sebou spokojná. Navyše, stále kráča cestou, ktorou sa vtedy vydala. 

Tvrdí, že jej telo bolo vďaka cvičeniu dokonalé. Rýchlu chôdzu praktizovala 4-krát týždenne a 2-krát týždenne chodila do posilňovne. Okrem toho upravila aj stravu a výsledok sa dostavil. „Naše telá si zaslúžia rešpekt a ak budeme na nich tvrdo pracovať a robiť pozitívne zmeny, tak telo sa odvďačí. Avšak, bez ohľadu na to či máte strie alebo kilá navyše, milujte seba aj svoje telo,“ povedala Norma. 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.