Máme tendenciu spájať starých ľudí so šedými vlasmi, no niektorí sa rozhodnú ísť trochu iným smerom a neboja sa zvoliť si niečo trochu farebnejšie. A musíme povedať, že to vôbec nie je zlý nápad, práve naopak.

Patti Smeed mala od roku 1988 ryšavé vlasy, ale už ju začali nudiť a rozhodla sa, že potrebuje zmenu. Jej syn, šikovný kaderník povedal, že jej so zmenou pomôže. Teraz má Patti mimoriadne farebné vlasy, nájdete v nich modrú, tmavo modrú, purpurovú, fialovú, zelenú, ružovú a niekde ešte vidieť aj jej pôvodnú blond farbu. Nuž a na oslavu svojich nových vlasov žena pridala na Twitter fotografiu s popisom: „Mám 74 rokov a takto vyzerajú moje vlasy, páči sa mi to! Vzhľadom k mojej profesii som vždy musela byť konzervatívna a nikdy som nemala nič také!“ Jej tweet sa okamžite stal virálnym.

Patti touto svojou premenou inšpirovala aj ostatných starých ľudí, ktorí začali zdieľať obrázky svojich vlastných odvážnych účesov. Mnohí tak prestali pozerať na svoj vek a namiesto toho začali povzbudzovať druhých ľudí, aby sa nebáli experimentovať. Nuž a musíme uznať, že vo výsledku vyzerajú aj títo starší ľudia s farebnými vlasmi sviežo a naozaj dobre.

Pozrite sa:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.