Aj keď je pravdepodobnosť, že stretnete toho naozaj pravého až priam dokonalého muža pre vás dosť nízka (1 k 285 000), tak Jason Momoa je dôkazom toho, že títo muži skutočne existujú. Od tela gréckeho boha, skvelého výzoru, cez povahu až po jeho najväčšiu fanúšičku a podporovateľku v podobe manželky, je herec tým správnym príkladom dobrého chlapa.

Opravil manželke desaťročia staré auto

O tejto premene sme už písali a odkaz na článok môžete nájsť tu. V skratke však ide o to, že nedávno prekvapil svoju manželku Lisu obnovením jej vôbec prvého auta. Auto stalo 14 rokov a po takom čase sa rozhodol svoju manželku prekvapiť na jej narodeniny opravou Mustanga z roku 1965, ktorý si Lisa kúpila, keď mala 17 rokov.

Dáva si dostatok času na to, aby vrátil lásku, ktorú dostane

Dokonca aj napriek svojmu veľmi rušnému životu a častému zaneprázdneniu si vždy dokáže nájsť tento herec čas na to, aby niekoho obdaril svojou prítomnosťou a dokázal ľuďom vyčariť úsmev. Najviac sa venuje chorým deťom. Aj počas natáčania Aquamana si vzal voľno, aby mohol navštíviť detskú nemocnicu, kde sa stretol s chorými deťmi a celými ich rodinami.

Nedokonalosti

Aj keď považujú fanúšikovia jeho jazvu nad okom za super, tak možno neviete, že sa za ňou skrýva veľmi nepríjemný príbeh. V roku 2008 bol Jason napadnutý pri bare so sklenenou fľašou. Musel podstúpiť operáciu, ktorá nebola ľahká a napokon skonči so 140 stehmi. Prítomní boli aj plastickí chirurgovia.

Pre úlohy sa vie „pobiť“

Aby dostal úlohu v seriály Game of Thrones, tak sa rozhodol urobiť naozaj zvláštnu vec. Nacvičil si tanec haka, ktorý je typický pre kmeň Maori a vďaka nemu bol napokon vybraný. Video si môžete pozrieť tu:

Rozdáva veľa lásky

Nie je to len jeho manželka a deti, ktorým Jason prejavuje lásku, ale táto hviezda ju rozdáva doslova všetkým, s ktorými sa stretne. V skutočnosti má so svojou rodinou mimoriadne skvelý vzťah, a to aj vrátane jeho nevlastnej dcéry Zoë Kravitz. Nikdy mu neunikne šanca povedať jej, ako ju miluje.

Multitalentovaný

Okrem toho, že tento 41-ročný chlap pôsobí ako herec a producent, tak dokáže toho viac. Pôsobí aj ako režisér, spisovateľ, vie hrať na gitare, venuje sa lezeniu a je tiež talentovaný športovec, keďže má rád snowboard, skateboard a v neposlednom rade hokej na kolieskových korčuliach.

Má skvelý zmysel pre humor

Všetci hu poznajú ako veľmi veselého človeka v súkromnom živote, ktorý má rád žarty a veľmi dobre sa mu darí rozosmievať druhých ľudí. Aj jeho kolegovia ho majú radi, pretože vždy dokáže na hereckom pľaci odľahčiť atmosféru, ak je to potrebné.

Rešpektuje ženy

Jason bol vychovaný silnou slobodnou matkou, ktorá ho naučila milovať a rešpektovať ženy. Raz sa na adresu svojej manželky vyjadril takto: „Moja žena je moja kráľovná. Správaj sa k svojej manželke ako k bohyni. Postaraj sa o ňu. Rob to správne.“ A zo spôsobu, ako zaobchádza so ženami vo svojom živote je celkom zrejmé, že to myslí vážne a nie sú to len prázdne slová!

 

Foto: Brightside
Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.