80-ročný Tatsuo Horiuchi z Japonska je známy po celom svete pre svoje neuveriteľné schopnosti kreslenia. Na svoje umenie však nepoužíva ceruzky, perá ani farby. Namiesto toho vytvára majstrovské diela v programe Microsoft Excel!

Asi pred 20 rokmi, pred odchodom do dôchodku, si Horiuchi myslel, že potrebuje novú výzvu vo svojom živote, a tak sa rozhodol pre maľovanie. Nechcel však míňať peniaze na umelecké potreby, preto sa rozhodol použiť svoj počítač. Nehľadal však ani žiadny fantastický softvér, zvolil si obyčajný Excel, ktorý má dnes každý počítač. A veru budete prekvapený čo s ním tento dôchodca dokáže.

Toto sú výsledky jeho práce:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.