Má len 9 rokov, praje si podobné veci ako množstvo iných detí v jeho veku, no napriek tomu sa dokázal jedného, najviac vytúženého daru, vzdať kvôli cudziemu chlapcovi. Chlapček si prial na Vianoce hoverboard, no svoje prianie rýchlo zmenil. A dôvod, pre ktorý to urobil, je veľkolepý a dojímavý zároveň. Veľké srdce malého chlapca vás dostane.

Foto od Facebook

Jason a Sandi Boyerovci sú manželským párom, ktorý sa rozhodol počas týchto Vianoc niekomu pomôcť. Dostali sa napokon k chlapčekovi, ktorého vychováva iba jeho stará mama a dozvedeli sa o jeho prianí. Chlapček len nedávno prišiel o svojho dedka kvôli rakovine. Na vrchole zoznamu vecí, ktoré mal spísané pre Santu mal hoverboard – teda rovnako ako ich syn Hudson. Keď sa o tom Hudson dozvedel, ihneď napísal Santovi list, aby ten jeho hoverboard poslal tomuto chlapčekovi. 

Manželia si však povedali, že urobia niečo lepšie a rozhodli sa, že hoverboard dostanú na tieto Vianoce obaja chlapci. „Každý rok sa snažíme nájsť niekoho, komu by sme pomohli. A tento rok sme sa dostali k tejto nekompletnej rodine. Väčšinou sa zameriavame na deti a tentoraz tomu nebolo inak,“ povedal Jason. Dodal, že keď sa dozvedeli o osude chlapca, ktorý nemá rodičov a starali sa o neho starí rodičia, pričom jeden z nich zomrel, tak ani sekundu neváhali.

Foto od Facebook

Ich syn Hudson potom, čo sa dopočul o tomto príbehu, ani sekundu neváhal a okamžite povedal, že sa svojho hoverboardu v pohode vzdá. „Prekvapilo nás to, že ani chvíľu neváhal, pretože predsa len deti v tomto veku inak rozmýšľajú. Úprimne som si myslela, že na to zabudne, no keď napísal Santovi list so svojou požiadavkou, rozplakala som sa,“ povedala hrdá matka Sandi.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.