Nadine Anderson vzdala hold svojmu otcovi podľa nej tým najvhodnejším spôsobom, a to tým, že pokryla až 90% svojho tela tetovaním, na čo minula takmer 18 tisíc eur. A neplánuje s tým prestať.

Táto len 23-ročná žena bola vždy fascinovaná týmto umením realizovanom na tele. Zdedila to zrejme po svojom otcovi, keďže ten má na tele taktiež početné tetovania. „Vždy som vedela, že chcem byť ako on a čo najviac sa mu podobať,“ povedala Nadine. Hneď ako mala 18 rokov si dala prvé tetovanie, o päť rokov neskôr má už potetované takmer komplet celé telo. „Diskutovala som o svojom prvom tetovaní so svojím otcom a on podporil moje rozhodnutie a povedal, že ak som si tým istá, tak to mám urobiť. A tak som do toho išla, pri prvom tetovaní bol so mnou aj môj otec,“ povedala.

Jej vzhľad sa už od toho dňa výrazne zmenil, čo môžete vidieť aj na fotografiách. Okrem týchto ozdôb má tiež rôzne piercingy či rozštiepený jazyk. Kvôli výzoru dokonca odcestovala do Nemecka, pretože podľa zákonov v Spojenom kráľovstve by si tam s takýmto jazykom neurobila žiadnu kariéru. Aj keď hovorí, že stratila pojem o tom, koľko tetovaní zdobí jej telo, tak tvrdí, že to ešte stále nie je všetko. „Musím si dať teraz potetovať moje nohy,“ povedala.

Pripúšťa, že niektorí priatelia a rodina si o nej myslia, že je kvôli tejto závislosti na tetovaní bláznivá, aj keď vždy poznali jej vášeň pre body art. A aj keď boli spočiatku šokovaní, napokon sa s tým zmierili a majú ju radi takú, aká je. Nadine sa k tomu vyjadrila takto: „Niektorí z priateľov a rodiny si myslia, že som blázon, ale vždy som hovorila, že som stále tá istá Nadine a oni ma stále rovnako milujú. Stretávam ľudí, ktorí sú zvedaví a chcú poznať moju motiváciu, tiež ľudí, ktorí mi blahoželajú a prajú, a potom ľudí, ktorí okamžite hádžu negatívne komentáre.“

Nadine sa však o negatívne komentáre absolútne nezaujíma a ako sama povedala „za každé tetovanie som zaplatila z vlastnej mzdy, mám vlastný byt a úprimne žijem veľmi normálnym životom“. Aj keď zbožňuje svoje tetovanie, plne si uvedomuje, že nemusia byť po vôli každému a tiež to, že toto umenie prezentované na tele nie je určené pre každého. Ak si chcete niečo také dať, musíte si to poriadne rozmyslieť, keďže táto ozdoba s vami ostane celý život a ešte aj po ňom.

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.