Nikdy nie je neskoro naučiť sa niečo nové či začať sa venovať novému koníčku. A že sa učenie nekončí strednou či vysokou školou vám dnes dokáže 91-ročná babička menom Concha García Zaera zo Španielska. Táto talentovaná umelkyňa z Valencie ohromila ľudí svojimi detailnými dielami. 

Prekvapivé je najmä to, že všetky jej obrazy sú vytvorené v programe skicár, čo nie je ničím jednoduchým. Svoje diela pridáva aj na Instagram, kde má vyše 300 000 sledovateľov. Vzhľadom na jej vydarenú tvorbu sa nebojíme nazvať ju umelkyňou, s čím budete po zhliadnutí Conchaných obrázkov s vysokou pravdepodobnosťou súhlasiť. 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.