Túto dovolenkovú destináciu sme vám ešte neponúkali, ale keďže cena klesla takto nízko, naozaj sa oplatí zvážiť návštevu tohto súostrovia, ktoré sa nachádza v Severnom Atlantiku.

kap verde boa vista fotografia
Foto od miguel_discart_photos

Práve teraz si môžete zaobstarať spiatočné letenky z Viedne na letovisko Boa Vista len za cenu 248€! Leteckú prepravu zabezpečuje letecká spoločnosť TUI.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín od 4.1. – 11.1.2019. Viac leteniek na stránke expedia.

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať bezplatne 15 kg batožinu, ktorá bude umiestnená do nákladného priestoru a 6 kg príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm, plus notebook.

Prečo práve Kapverdy?

– Kapverdy sú vhodné pre dovolenku celoročne, pretože tam panuje tropické podnebie, ktoré je však o niečo miernejšie ako na africkej pevnine. Teploty sú celoročne stabilné.

– Medzi najobľúbenejšie ostrovy patrí Sal najmä vďaka výborným plážam a príležitostiam vyskúšať si vodné športy. A sú tam tiež skvelé podmienky pre surfing a iné vodno-veterné športy.

– Najslnečnejší ostrov je Kapverd, kde rovnako ako na ostrove Boa Vista, nájdete tie najkrajšie pláže. Na tento ostrov priletíte a môže sa tiež pochváliť nádhernými výhľadmi.

kap verde boa vista fotografia
Foto od miguel_discart_photos

– Ak si chcete obzrieť aj hlavné mesto, tak zamierte na ostrov Santiago. Tam nájdete mesto Praia, ktoré sa vidieť oplatí. V jeho centre nájdete napríklad náhornú plošinu s krásnym výhľadom na záliv alebo radnicu či katedrálu. No uvidíte tam oveľa viac zaujímavého.

– K dispozícii sú najrôznejšie ponuky na celodenné alebo aj kratšie výlety. Samozrejmosťou bývajú okružné jazdy po jednotlivých ostrovoch. Napr. z  ostrova Boa Vista môžete absolvovať plavbu, počas ktorej budete pozorovať delfíny a veľryby.

kap verde  fotografia
Foto od neil@

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.