Vôbec po prvýkrát vám prinášame letenky do Japonska. Ide o malú krajinu, no o to zaujímavejšiu. Celkom iná kultúra, pamiatky a jedinečná atmosféra. Okúste Tokio na vlastnej koži a neoľutujete.

tokio fotografia
Foto od cegoh

Práve teraz si môžete zaobstarať spiatočné letenky do Tokia len za cenu 444€! Poletíte z letiska v Budapešti. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Air China.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 25.2. – 7.3.2019. Viac leteniek na stránke esky.

, A čo tak okúsiť Tokio na vlastnej koži len za cenu 444€ tam aj späť?

Batožina:

V danej cene je zahrnutá aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu.

A čo v Japonsku?

– Japonsko je naozaj očarujúca krajina, kde nájdete množstvo ohromujúcich pohľadov na tamojšiu prírodu aj originálnu architektúru. Takéto zaujímavé miesta nenájdete nikde inde vo svete.

– Vystúpte na horu Fuji, čo je skvelým zážitkom a uvidíte aj jedinečnú Čajovú záhradu v blízkosti tejto hory.

– Medzi ďalšie zaujímavé miesta patrí napr. Hitachi Seaside Park, ktorý je viac než nádherný, a to v každom ročnom období. Alebo taktiež úžasný Bambusový les Sagano.

tokio  fotografia
Foto od shbs

–  Chrám Natadera je obzvlášť krásny v zime, takže budete mať jedinečnú šancu vidieť ho v plnej kráse. Japonsko je typické ikonickými chrámami a ďalší, ktorý stojí za zmienku je tiež vežovitý chrám Seigantoi a v jeho tesnej blízkosti vodopád Nachi No Taki.

– A keďže priletíte do Tokia, čiže hlavného mesta Japonska, užite si toto mesto. Keď ho budete skúmať zistíte, prečo ste tam dorazili. Je to maximálne zážitkové miesto, ktoré vás dostane. Atmosféru, ktorou dýcha je jedinečná.

tokio  fotografia
Foto od victorpalmer

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.