Milujete víno a neviete kde ho doma uskladniť, pretože nemáte dostatok miesta alebo ho chcete dať na miesto vhodnej teploty a tak, aby bolo aj v bezpečí? Tento chlapík z Austrálie vás možno inšpiruje. Vína si totiž ukladá do schodov, ktoré si na tento účel prerobil.

Murray Berrill, majiteľ stavebnej spoločnosti, sa rozhodol prerobiť schodisko na originálnu vínnu pivnicu. Je dosť veľká na to, aby sa tam vošlo až 156 fliaš vína, čo je naozaj slušná zbierka. Muž z mesta Bendigo vo Viktórii povedal, že pivnica je dobre izolovaná a má v nej nainštalovaný teplomer na sledovanie teploty, aby sa uistili, že víno sa najmä v letných mesiacoch neskazí. „Nenávidím mŕtvy či prázdny a nevyužitý priestor v dome, pretože to v podstate akoby ste platili za nič. Preto sme si vymysleli nápad, že víno umiestnime do špeciálnych šuflíkov vytvorených v schodisku. Sú dostatočne široké a tiež veľmi silné,“ vyjadril sa Murray.

Nie je žiadnym prekvapením, že tento sofistikovaný nápad oslovil ľudí na internete a niektorí teraz rozmýšľajú ako využiť ten svoj voľný priestor v dome. Komentujúci taktiež nezabudli samotného majiteľa „vínnej pivnice“ pochváliť za nápad i realizáciu. Také niečo by ste zrejme prijali vo svojom dome aj vy, čo poviete?

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.