V Japonsku sa rozhodli upraviť sedačky v kine tak, aby ľudia sedeli v dostatočnej vzdialenosti od seba. Nielenže sú väčšie a ponúkajú sociálny dištanc, ale sú aj o dosť pohodlnejšie. Ak sa chce, tak všetko sa dá a Japonci jednoducho vedia ako nato.

Všade sú síce iné opatrenia, no zatiaľ čo by niekto hľadal dôvody prečo sa niečo nedá, tak Japonci opäť ukázali, že namiesto toho je potrebné hľadať spôsoby ako sa niečo dá. Okrem nového sedadla ponúkajú tieto kiná extra priestor pre zavesenie kabátu, sú tam malé police a samozrejme držiak na nápoje.

Na webových stránkach spoločnosti AEON, ktorá vlastní sieť kín, je uvedené toto: „Boli by sme radi, keby ste si pozreli film v bezpečnejšom a pohodlnejšom prostredí. Preto sme vylepšili každé jedno sedadlo a zároveň ho upravili tak, aby ste zažili dokonalý pocit súkromia“.

Tieto sedadlá teraz vytvárajú pocit súkromnej miestnosti, kde sa diváci môžu viac sústrediť na film a budú zároveň bez obáv z pohľadu ľudí z vedľajších sedadiel. Cenu lístka síce o niečo zvýšili, no súčasťou je aj nápoj, ktorý návštevníci automaticky dostanú zadarmo k zakúpenému lístku.

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.