Pre milujúcich majiteľov psíkov nie sú ich štvornohí chlpáči iba priateľmi, ale sú pevnou súčasťou ich rodiny, o ktorých sa s láskou starajú a ochraňujú. A ak príde ku krízovej situácii, tak sú ochotní urobiť aj veľmi nebezpečnú vec. Táto majiteľka psov sa dokonca nebojácne pustila do medvedici, ktorá mala pri sebe mláďa.

Svet obletelo video, ktoré ukazuje ako tínedžerka utekala na pomoc psíkom v ohrození. Iba 17-ročná Hailey pribehla a medvedicu zo záhradného plota vlastnými rukami zhodila. Následne sa so psami dala na útek. Všetko sa to odohralo v južnej Kalifornii, kde dievčina býva, pričom video z incidentu zverejnila je sesternica. Ľuďom viac nebolo treba a začali okamžite reagovať až sa z videa stal virál.

Keď Hailey počula brechať psov, vybehla von, aby sa dozvedela o čo ide. Spočiatku si myslela, že na plote je pes, no rýchlo si uvedomila, že to tak nie je. Videla, že medvedica bojuje s jedným jej psom a ako najlepší nápad sa jej v tej chvíli zdalo ísť k medvedici a strčiť ju z plota. To sa jej aj podarilo, no medvedica sa vyšplhala naspäť. Hailey však za ten čas stihla zobrať psov a utiecť.

Všetky psíky sú v poriadku, no o Hailey sa to tak celkom povedať nedá. Narazila si prst aj koleno, no nič vážnejšie jej našťastie nie je. Celý incident si už môžete pozrieť na videu.

@bakedlikepie

My cousin Hailey yeeted a bear off her fence today and saved her dogs. How was your Memorial Day?! (WTF?!) #ohno #badass #brave #fight #bear

♬ Oh No – Kreepa

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.