Nasledujúci príbeh dvoch zvierat vám ukáže, že aj láska medzi zvieratami dokáže divy. Tento bocian si našiel partnerku, ktorá však nemôže lietať. No on sa kvôli nej obetuje a pozrite sa čo pre ňu robí.

Tento fascinujúci milostný príbeh bocianov Klepetana a Maleny naďalej topí srdcia ľudí po celom svete. Už po 16. raz letel odhodlaný Klepetan tisíce kilometrov domov k svojej partnerke, ktorá žiaľ nemôže lietať.

Všetko to začalo pred viac ako 20 rokmi, keď milý vdovec Stjepan Vokic našiel samicu bociana, ktorú zranil lovec. Vokič sa rozhodol dať jej druhú šancu na život tým, že ju prijme a postará sa o ňu. Na streche jeho domu tak rozkvitla láska medzi Malenou a Klepetanom. Spočiatku sa zdalo, že ich vzťah bude odsúdený, pretože Malena nemohla migrovať na konci leta so svojim partnerom. Napriek tomu ich láska pretrvávala. Každý rok Klepetan opúšťa svoj domov a migruje do Južnej Afriky. No každý mesiac letí späť domov k svojej láske.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.