Aj na kreslenie je potrebné mať kus talentu, no napriek tomu sa iba s talentom nikdy nezlepšíte, pretože potrebujete neustále makať a svoje kresliace zručnosti zlepšovať. Hodiny tvrdej práce sa však napokon zväčša vyplatia a vzniknú z toho neuveriteľné kresby. A dnes vám ukážeme úchvatné diela vytvorené len ceruzkou.

Rafael Konishi z brazílskeho Sao Paula kreslí totiž ceruzkou a ničím iným. Jeho kresby sú však aj napriek tomu také realistické, až je to neuveriteľné. A ako teda vyzerajú? Dozviete sa nižšie na fotografiách.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.