Ak ste umelec, všetko pre vás môže predstavovať predmet, z ktorého sa dá niečo vytvoriť. A pre Andoniho Bastarriku je to piesok. Jeho diela sú úžasné a väčšinou sa točia okolo prírodného sveta. Tvorí zvieratá a tie zdiaľky skutočne vyzerajú ako živé.

Andoni uviedol, že jeho umelecká cesta sa začala v lete 2010, keď bol na pláži so svojimi dvoma dievčatami. Prvá socha, ktorú vytvoril, bola malá morská víla. Tvrdí, že vďaka jeho záľube sa mu podarilo objaviť šikovnosť vlastných rúk, ktorú rozvíja už 10 rokov. „Piesok ma fascinuje, pretože bez ohľadu na to, ako sa na neho pozeráš, vždy ťa naučí nejaké nové veci,“ napísal na svoj Facebook autor týchto diel.

A ako vyzerá jeho tvorba sa dozviete prostredníctvom týchto fotografií:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.