Určite veľa z vás pozná Central Park v New Yorku. Či už ste tam boli osobne, alebo ste ho videli iba v televízii. Je to také známe miesto, že je ťažké predstaviť si, ako by inak mohlo vyzerať. Avšak dnešný jeho výzor mohol byť úplne iný.

Vedeli ste, že návrh projektu Central Parku bol vybraný prostredníctvom súťaže pred 150 rokmi? Tím dizajnérov sa rozhodli nájsť jeden z projektov z tejto súťaže a znovu ho ako keby obnoviť. Čo hovoríte na to, ak by sa realizoval práve tento projekt?

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.